EXTRANET – DOKUMENTY transfer, uprawnienie wszyscy zawodnicy

W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami kilka istotnych informacji: zawodnik nowozgłoszony dokładne wypełnienie formularza i podpięcie skanu do wniosku  – dane zawodnika w górnej i dolnej części , w przypadku zawodnika niepełnoletniego dane rodzica w górnej części formularza – wg (…)

>>>SEZON 2022 / 2023 – INFORMACJE<<< aktualizacja ~ 03.07.2022

W związku z licznymi pytaniami, które wpływają do PPN w Brzesku w ostatnim czasie oraz przypadkami nieprawidłowości –  przypominamy o lekturze Regulaminu Rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, którego wyciąg zamieszczony jest poniżej  – w rozwinięciu informacji dotyczącej rozgrywek. WERYFIKACJA ROZGRYWEK (…)

22.06.2022 OBRADOWAŁ ZARZĄD MZPN

Na posiedzeniu przegłosowano wiele uchwał dotyczących regulaminów, wysokości opłat, kar pieniężnych, ryczałtów transferowych czy kaucji. Zapadło także wiele istotnych zmian dotyczących awansów i spadków, ilości młodzieżowców czy obcokrajowców spoza Unii. Co się zmieni? Kliknij w link aby zobaczyć zmiany. https://www.mzpnkrakow.pl/info/3449-Obradował+zarząd+MZPN%3A+w%C2%A0rozgrywkach+będą+zmiany

Zalecane przez MZPN najpóźniejsze godziny rozpoczęcia meczów

Informujemy Kluby Klasy Okręgowej oraz Klasy A o najpóźniejszych zalecanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej godzinach rozpoczęcia spotkań.  19/20 marca – 15.30 26/27 marca – 15.30/16.30* 2/3 kwietnia – 16.30 9/10 kwietnia – 17.00 16/18 kwietnia – 17.00 23/24 kwietnia (…)

XXVII PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO PIŁKARZA I TRENERA MAŁOPOLSKI ‘2021: GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE – KIBICE GŁÓWNYMI JURORAMI!

Siedem zespołów w Ekstraklasie, I i II lidze, wiele ciekawych meczów, zaskakujących rozstrzygnięć, spektakularnych akcji, pięknych goli i efektownych parad bramkarzy – oto futbolowa rzeczywistość Małopolski. Piłkarski rok 2021 zakończył się kilka tygodni temu. Nastał czas podsumowań. Atrakcyjną formą ligowych remanentów stały się doroczne (…)

Terminarz rundy wiosennej Klasy Okręgowej KEEZA. Spotkanie organizacyjne nie odbędzie się.

Ze względu na sytuację pandemiczną i związane z nią obostrzenia sanitarne Komisja Gier MZPNP Brzesko informuje, że spotkanie organizacyjne z przedstawicielami klubów Klasy Okręgowej „KEEZA” przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2021/2022 nie odbędzie się. W związku z powyższym Komisja Gier (…)

Terminarz rundy wiosennej Klasy A KEEZA. Spotkanie organizacyjne nie odbędzie się.

Ze względu na sytuację pandemiczną i związane z nią obostrzenia sanitarne Komisja Gier MZPNP Brzesko informuje, że spotkanie organizacyjne z przedstawicielami klubów Klasy A „KEEZA” przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2021/2022 nie odbędzie się. W związku z powyższym Komisja Gier (…)