Klasa Okręgowa

Powiązane wiadomości

Powiązane pliki

Powiązane komunikaty

Klasa Okręgowa KEEZA – 2021/2022

Pliki do pobrania

Tabela

MceDrużynaMZRPB+B-B+/-Pkt
1GKS Drwinia (S)86203533220
2Błyskawica Proszówki (S)76101861219
3Rylovia Rylowa (S)861124101419
3Sokół Maszkienice (S)86112213919
5Victoria Słomka Gawłów (S)84312113815
6Korona Niedzieliska (S)84132013713
6Poręba Spytkowska (S)83411712513
8Orzeł Dębno (S)83231715211
9Sokół Borzęcin (S)82331012-29
9Strażak Mokrzyska (S)83051621-59
9Olimpia Bucze (S)83051620-49
12Raba Książnice (S)8143710-37
12WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)82151116-57
14Jadowniczanka Jadowniki (S)81071040-303
15Ceramika Muchówka (S)7025725-182
16Naprzód Sobolów (S)8017830-221

Terminarz

Kolejka 1
DataGospodarzeWynikiGoście
Błyskawica Proszówki (S)Naprzód Sobolów (S)
Olimpia Bucze (S)Orzeł Dębno (S)
Rylovia Rylowa (S)Poręba Spytkowska (S)
GKS Drwinia (S)Korona Niedzieliska (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)Jadowniczanka Jadowniki (S)
Sokół Maszkienice (S)Victoria Słomka Gawłów (S)
Sokół Borzęcin (S)Strażak Mokrzyska (S)
Raba Książnice (S)Ceramika Muchówka (S)
Kolejka 2
DataGospodarzeWynikiGoście
Ceramika Muchówka (S)Poręba Spytkowska (S)
Strażak Mokrzyska (S)WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)
Błyskawica Proszówki (S)Korona Niedzieliska (S)
Orzeł Dębno (S)Rylovia Rylowa (S)
Victoria Słomka Gawłów (S)Olimpia Bucze (S)
Jadowniczanka Jadowniki (S)GKS Drwinia (S)
Naprzód Sobolów (S)Sokół Maszkienice (S)
Raba Książnice (S)Sokół Borzęcin (S)
Kolejka 3
DataGospodarzeWynikiGoście
Sokół Borzęcin (S)Ceramika Muchówka (S)
Sokół Maszkienice (S)Korona Niedzieliska (S)
Rylovia Rylowa (S)Victoria Słomka Gawłów (S)
GKS Drwinia (S)Strażak Mokrzyska (S)
Olimpia Bucze (S)Naprzód Sobolów (S)
Błyskawica Proszówki (S)Jadowniczanka Jadowniki (S)
Poręba Spytkowska (S)Orzeł Dębno (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)Raba Książnice (S)
Kolejka 4
DataGospodarzeWynikiGoście
Raba Książnice (S)GKS Drwinia (S)
Olimpia Bucze (S)Korona Niedzieliska (S)
Ceramika Muchówka (S)Orzeł Dębno (S)
Jadowniczanka Jadowniki (S)Sokół Maszkienice (S)
Strażak Mokrzyska (S)Błyskawica Proszówki (S)
Sokół Borzęcin (S)WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)
Naprzód Sobolów (S)Rylovia Rylowa (S)
Victoria Słomka Gawłów (S)Poręba Spytkowska (S)
Kolejka 5
DataGospodarzeWynikiGoście
GKS Drwinia (S)Sokół Borzęcin (S)
Raba Książnice (S)Błyskawica Proszówki (S)
Olimpia Bucze (S)Jadowniczanka Jadowniki (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)Ceramika Muchówka (S)
Rylovia Rylowa (S)Korona Niedzieliska (S)
Poręba Spytkowska (S)Naprzód Sobolów (S)
Orzeł Dębno (S)Victoria Słomka Gawłów (S)
Sokół Maszkienice (S)Strażak Mokrzyska (S)
Kolejka 6
DataGospodarzeWynikiGoście
Sokół Borzęcin (S)Błyskawica Proszówki (S)
Strażak Mokrzyska (S)Olimpia Bucze (S)
Ceramika Muchówka (S)Victoria Słomka Gawłów (S)
Poręba Spytkowska (S)Korona Niedzieliska (S)
Jadowniczanka Jadowniki (S)Rylovia Rylowa (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)GKS Drwinia (S)
Naprzód Sobolów (S)Orzeł Dębno (S)
Raba Książnice (S)Sokół Maszkienice (S)
Kolejka 7
DataGospodarzeWynikiGoście
GKS Drwinia (S)Ceramika Muchówka (S)
Błyskawica Proszówki (S)WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)
Victoria Słomka Gawłów (S)Naprzód Sobolów (S)
Poręba Spytkowska (S)Jadowniczanka Jadowniki (S)
Olimpia Bucze (S)Raba Książnice (S)
Orzeł Dębno (S)Korona Niedzieliska (S)
Sokół Maszkienice (S)Sokół Borzęcin (S)
Rylovia Rylowa (S)Strażak Mokrzyska (S)
Kolejka 8
DataGospodarzeWynikiGoście
Strażak Mokrzyska (S)Poręba Spytkowska (S)
Raba Książnice (S)Rylovia Rylowa (S)
GKS Drwinia (S)Błyskawica Proszówki (S)
Victoria Słomka Gawłów (S)Korona Niedzieliska (S)
Ceramika Muchówka (S)Naprzód Sobolów (S)
Jadowniczanka Jadowniki (S)Orzeł Dębno (S)
Sokół Borzęcin (S)Olimpia Bucze (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)Sokół Maszkienice (S)
Kolejka 9
DataGospodarzeWynikiGoście
Olimpia Bucze (S)WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)
Błyskawica Proszówki (S)Ceramika Muchówka (S)
Rylovia Rylowa (S)Sokół Borzęcin (S)
Poręba Spytkowska (S)Raba Książnice (S)
Victoria Słomka Gawłów (S)Jadowniczanka Jadowniki (S)
Naprzód Sobolów (S)Korona Niedzieliska (S)
Orzeł Dębno (S)Strażak Mokrzyska (S)
Sokół Maszkienice (S)GKS Drwinia (S)
Kolejka 10
DataGospodarzeWynikiGoście
Strażak Mokrzyska (S)Victoria Słomka Gawłów (S)
GKS Drwinia (S)Olimpia Bucze (S)
Jadowniczanka Jadowniki (S)Naprzód Sobolów (S)
Ceramika Muchówka (S)Korona Niedzieliska (S)
Raba Książnice (S)Orzeł Dębno (S)
Sokół Borzęcin (S)Poręba Spytkowska (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)Rylovia Rylowa (S)
Błyskawica Proszówki (S)Sokół Maszkienice (S)
Kolejka 11
DataGospodarzeWynikiGoście
Sokół Maszkienice (S)Ceramika Muchówka (S)
Rylovia Rylowa (S)GKS Drwinia (S)
Poręba Spytkowska (S)WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)
Orzeł Dębno (S)Sokół Borzęcin (S)
Jadowniczanka Jadowniki (S)Korona Niedzieliska (S)
Olimpia Bucze (S)Błyskawica Proszówki (S)
Naprzód Sobolów (S)Strażak Mokrzyska (S)
Victoria Słomka Gawłów (S)Raba Książnice (S)
Kolejka 12
DataGospodarzeWynikiGoście
GKS Drwinia (S)Poręba Spytkowska (S)
Strażak Mokrzyska (S)Korona Niedzieliska (S)
Sokół Borzęcin (S)Victoria Słomka Gawłów (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)Orzeł Dębno (S)
Błyskawica Proszówki (S)Rylovia Rylowa (S)
Ceramika Muchówka (S)Jadowniczanka Jadowniki (S)
Raba Książnice (S)Naprzód Sobolów (S)
Sokół Maszkienice (S)Olimpia Bucze (S)
Kolejka 13
DataGospodarzeWynikiGoście
Poręba Spytkowska (S)Błyskawica Proszówki (S)
Raba Książnice (S)Korona Niedzieliska (S)
Jadowniczanka Jadowniki (S)Strażak Mokrzyska (S)
Rylovia Rylowa (S)Sokół Maszkienice (S)
Olimpia Bucze (S)Ceramika Muchówka (S)
Orzeł Dębno (S)GKS Drwinia (S)
Naprzód Sobolów (S)Sokół Borzęcin (S)
Victoria Słomka Gawłów (S)WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)
Kolejka 14
DataGospodarzeWynikiGoście
GKS Drwinia (S)Victoria Słomka Gawłów (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)Naprzód Sobolów (S)
Błyskawica Proszówki (S)Orzeł Dębno (S)
Ceramika Muchówka (S)Strażak Mokrzyska (S)
Olimpia Bucze (S)Rylovia Rylowa (S)
Raba Książnice (S)Jadowniczanka Jadowniki (S)
Sokół Borzęcin (S)Korona Niedzieliska (S)
Sokół Maszkienice (S)Poręba Spytkowska (S)
Kolejka 15
DataGospodarzeWynikiGoście
Orzeł Dębno (S)Sokół Maszkienice (S)
Rylovia Rylowa (S)Ceramika Muchówka (S)
Naprzód Sobolów (S)GKS Drwinia (S)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S)Korona Niedzieliska (S)
Strażak Mokrzyska (S)Raba Książnice (S)
Poręba Spytkowska (S)Olimpia Bucze (S)
Victoria Słomka Gawłów (S)Błyskawica Proszówki (S)
Jadowniczanka Jadowniki (S)Sokół Borzęcin (S)