Klasa B

Powiązane wiadomości

Powiązane pliki

Powiązane komunikaty

Klasa B KEEZA – 2021/2022

Pliki do pobrania

Tabela

MceDrużynaMZRPB+B-B+/-Pkt
1Orlik Szczurowa (S)44001731412
1Wiślanie Wola Przemykowska (S)44001631312
3CANPACK Okocimski II Brzesko (S)4301122109
3Jastrząb Łoniowa (S)43015329
5Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)31117344
6Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)411247-34
6Strażak II Mokrzyska (S)411259-44
8Jadowniczanka II Jadowniki (S)310224-23
9Iskra Łęki (S)4103511-63
9Orzeł Lewniowa (S)4103617-113
11Orzeł Stróże (S)4022610-42
12Błękitni Przyborów (S)4013316-131

Terminarz

Kolejka 1
DataGospodarzeWynikiGoście
Iskra Łęki (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Jastrząb Łoniowa (S)Błękitni Przyborów (S)
Orzeł Stróże (S)Strażak II Mokrzyska (S)
CANPACK Okocimski II Brzesko (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Orlik Szczurowa (S)Orzeł Lewniowa (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)
Kolejka 2
DataGospodarzeWynikiGoście
Błękitni Przyborów (S)Orlik Szczurowa (S)
Strażak II Mokrzyska (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Iskra Łęki (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Orzeł Lewniowa (S)Orzeł Stróże (S)
Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)CANPACK Okocimski II Brzesko (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Kolejka 3
DataGospodarzeWynikiGoście
Jastrząb Łoniowa (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Orlik Szczurowa (S)Iskra Łęki (S)
Orzeł Stróże (S)Błękitni Przyborów (S)
CANPACK Okocimski II Brzesko (S)Strażak II Mokrzyska (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Orzeł Lewniowa (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)
Kolejka 4
DataGospodarzeWynikiGoście
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)
Strażak II Mokrzyska (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Błękitni Przyborów (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Jastrząb Łoniowa (S)Orlik Szczurowa (S)
Orzeł Lewniowa (S)CANPACK Okocimski II Brzesko (S)
Iskra Łęki (S)Orzeł Stróże (S)
Kolejka 5
DataGospodarzeWynikiGoście
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Iskra Łęki (S)
Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)Strażak II Mokrzyska (S)
Orlik Szczurowa (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Orzeł Stróże (S)Jastrząb Łoniowa (S)
CANPACK Okocimski II Brzesko (S)Błękitni Przyborów (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Orzeł Lewniowa (S)
Kolejka 6
DataGospodarzeWynikiGoście
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Strażak II Mokrzyska (S)
Błękitni Przyborów (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Iskra Łęki (S)CANPACK Okocimski II Brzesko (S)
Jastrząb Łoniowa (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Orlik Szczurowa (S)Orzeł Stróże (S)
Orzeł Lewniowa (S)Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)
Kolejka 7
DataGospodarzeWynikiGoście
CANPACK Okocimski II Brzesko (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Strażak II Mokrzyska (S)Orzeł Lewniowa (S)
Orzeł Stróże (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Orlik Szczurowa (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Iskra Łęki (S)
Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)Błękitni Przyborów (S)
Kolejka 8
DataGospodarzeWynikiGoście
Jastrząb Łoniowa (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Orzeł Lewniowa (S)
Błękitni Przyborów (S)Strażak II Mokrzyska (S)
Orzeł Stróże (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Orlik Szczurowa (S)CANPACK Okocimski II Brzesko (S)
Iskra Łęki (S)
Kolejka 9
DataGospodarzeWynikiGoście
Strażak II Mokrzyska (S)Iskra Łęki (S)
CANPACK Okocimski II Brzesko (S)Orzeł Stróże (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Orlik Szczurowa (S)
Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Orzeł Lewniowa (S)Błękitni Przyborów (S)
Kolejka 10
DataGospodarzeWynikiGoście
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Błękitni Przyborów (S)
Jastrząb Łoniowa (S)Strażak II Mokrzyska (S)
Orzeł Stróże (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Iskra Łęki (S)Orzeł Lewniowa (S)
Orlik Szczurowa (S)Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)CANPACK Okocimski II Brzesko (S)
Kolejka 11
DataGospodarzeWynikiGoście
Błękitni Przyborów (S)Iskra Łęki (S)
CANPACK Okocimski II Brzesko (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Pogoń Biadoliny Radłowskie (S)Orzeł Stróże (S)
Strażak II Mokrzyska (S)Orlik Szczurowa (S)
Orzeł Lewniowa (S)Jastrząb Łoniowa (S)