Klasa A

Powiązane wiadomości

Powiązane pliki

Powiązane komunikaty

Klasa A KEEZA – 2021/2022

Pliki do pobrania

Tabela

MceDrużynaMZRPB+B-B+/-Pkt
1Tymon Tymowa (S)54101921713
2Pogórze Gwoździec (S)5320138511
3Victoria Porąbka Uszewska (S)5311107310
3Iva Iwkowa (S)5311115610
3Arkadia Olszyny (S)5311137610
6Jedność Paleśnica (S)522111748
6Pagen Gnojnik (S)52217528
8Spółdzielca Grabno (S)5131101006
9Temida Złota (S)51221114-35
10Kłos Łysa Góra (S)5104514-93
10LKS Uszew (S)5032514-93
12Grom Sufczyn (S)5023918-92
12Olimpia Kąty (S)5023610-42
12Victoria Bielcza (S)5023716-92

Terminarz

Kolejka 1
DataGospodarzeWynikiGoście
Jedność Paleśnica (S)Kłos Łysa Góra (S)
LKS Uszew (S)Pogórze Gwoździec (S)
Spółdzielca Grabno (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Temida Złota (S)Iva Iwkowa (S)
Olimpia Kąty (S)Arkadia Olszyny (S)
Tymon Tymowa (S)Pagen Gnojnik (S)
Victoria Bielcza (S)Grom Sufczyn (S)
Kolejka 2
DataGospodarzeWynikiGoście
Grom Sufczyn (S)Olimpia Kąty (S)
Iva Iwkowa (S)Jedność Paleśnica (S)
Pagen Gnojnik (S)LKS Uszew (S)
Spółdzielca Grabno (S)Tymon Tymowa (S)
Pogórze Gwoździec (S)Victoria Bielcza (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Kłos Łysa Góra (S)
Arkadia Olszyny (S)Temida Złota (S)
Kolejka 3
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Spółdzielca Grabno (S)
Tymon Tymowa (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Victoria Bielcza (S)Pagen Gnojnik (S)
Kłos Łysa Góra (S)Iva Iwkowa (S)
Temida Złota (S)Grom Sufczyn (S)
Jedność Paleśnica (S)Arkadia Olszyny (S)
Olimpia Kąty (S)Pogórze Gwoździec (S)
Kolejka 4
DataGospodarzeWynikiGoście
Grom Sufczyn (S)Jedność Paleśnica (S)
Pogórze Gwoździec (S)Temida Złota (S)
Pagen Gnojnik (S)Olimpia Kąty (S)
Spółdzielca Grabno (S)Victoria Bielcza (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Iva Iwkowa (S)
Arkadia Olszyny (S)Kłos Łysa Góra (S)
Tymon Tymowa (S)LKS Uszew (S)
Kolejka 5
DataGospodarzeWynikiGoście
Victoria Bielcza (S)Tymon Tymowa (S)
Kłos Łysa Góra (S)Grom Sufczyn (S)
Iva Iwkowa (S)Arkadia Olszyny (S)
LKS Uszew (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Temida Złota (S)Pagen Gnojnik (S)
Jedność Paleśnica (S)Pogórze Gwoździec (S)
Olimpia Kąty (S)Spółdzielca Grabno (S)
Kolejka 6
DataGospodarzeWynikiGoście
Grom Sufczyn (S)Iva Iwkowa (S)
Jedność Paleśnica (S)Pagen Gnojnik (S)
LKS Uszew (S)Victoria Bielcza (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Arkadia Olszyny (S)
Spółdzielca Grabno (S)Temida Złota (S)
Pogórze Gwoździec (S)Kłos Łysa Góra (S)
Tymon Tymowa (S)Olimpia Kąty (S)
Kolejka 7
DataGospodarzeWynikiGoście
Victoria Bielcza (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Kłos Łysa Góra (S)Pagen Gnojnik (S)
Iva Iwkowa (S)Pogórze Gwoździec (S)
Olimpia Kąty (S)LKS Uszew (S)
Temida Złota (S)Tymon Tymowa (S)
Jedność Paleśnica (S)Spółdzielca Grabno (S)
Arkadia Olszyny (S)Grom Sufczyn (S)
Kolejka 8
DataGospodarzeWynikiGoście
Victoria Bielcza (S)Olimpia Kąty (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Grom Sufczyn (S)
Pogórze Gwoździec (S)Arkadia Olszyny (S)
Pagen Gnojnik (S)Iva Iwkowa (S)
Spółdzielca Grabno (S)Kłos Łysa Góra (S)
LKS Uszew (S)Temida Złota (S)
Tymon Tymowa (S)Jedność Paleśnica (S)
Kolejka 9
DataGospodarzeWynikiGoście
Olimpia Kąty (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Temida Złota (S)Victoria Bielcza (S)
Jedność Paleśnica (S)LKS Uszew (S)
Kłos Łysa Góra (S)Tymon Tymowa (S)
Iva Iwkowa (S)Spółdzielca Grabno (S)
Arkadia Olszyny (S)Pagen Gnojnik (S)
Grom Sufczyn (S)Pogórze Gwoździec (S)
Kolejka 10
DataGospodarzeWynikiGoście
Victoria Porąbka Uszewska (S)Pogórze Gwoździec (S)
Pagen Gnojnik (S)Grom Sufczyn (S)
Spółdzielca Grabno (S)Arkadia Olszyny (S)
Tymon Tymowa (S)Iva Iwkowa (S)
LKS Uszew (S)Kłos Łysa Góra (S)
Victoria Bielcza (S)Jedność Paleśnica (S)
Olimpia Kąty (S)Temida Złota (S)
Kolejka 11
DataGospodarzeWynikiGoście
Iva Iwkowa (S)LKS Uszew (S)
Arkadia Olszyny (S)Tymon Tymowa (S)
Grom Sufczyn (S)Spółdzielca Grabno (S)
Pogórze Gwoździec (S)Pagen Gnojnik (S)
Temida Złota (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Jedność Paleśnica (S)Olimpia Kąty (S)
Kłos Łysa Góra (S)Victoria Bielcza (S)
Kolejka 12
DataGospodarzeWynikiGoście
Victoria Porąbka Uszewska (S)Pagen Gnojnik (S)
Spółdzielca Grabno (S)Pogórze Gwoździec (S)
Tymon Tymowa (S)Grom Sufczyn (S)
LKS Uszew (S)Arkadia Olszyny (S)
Victoria Bielcza (S)Iva Iwkowa (S)
Olimpia Kąty (S)Kłos Łysa Góra (S)
Temida Złota (S)Jedność Paleśnica (S)
Kolejka 13
DataGospodarzeWynikiGoście
Jedność Paleśnica (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Kłos Łysa Góra (S)Temida Złota (S)
Iva Iwkowa (S)Olimpia Kąty (S)
Arkadia Olszyny (S)Victoria Bielcza (S)
Grom Sufczyn (S)LKS Uszew (S)
Pogórze Gwoździec (S)Tymon Tymowa (S)
Pagen Gnojnik (S)Spółdzielca Grabno (S)