LISTA DRUŻYN

Nazwa Historia w MZPNP Brzesko
Arkadia Olszyny (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Arkadia Olszyny (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Arkadia Olszyny (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.2
Sezony:
2021/2022
Błękitni Przyborów (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Błękitni Przyborów (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Błękitni Przyborów (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Błyskawica Proszówki (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
CANPACK II Okocimski Brzesko (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021
CANPACK Okocimski Brzesko (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
CANPACK Okocimski Brzesko (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2021/2022
CANPACK Okocimski II Brzesko (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Ceramika Muchówka (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Czarni Kobyle (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Dolanka Borzęcin Dolny (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Football Academy Wojnicz (Ż) Ligi:
Brzeska Liga ŻAKÓW (Ż)
Sezony:
Wiosna 2021
GKS Drwinia (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Górnik „20” Tarnów (Ż) Ligi:
Brzeska Liga ŻAKÓW (Ż)
Sezony:
Wiosna 2021
Grom Sufczyn (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Iskra Łęki (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Iva Iwkowa (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Iva Iwkowa (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Iva Iwkowa (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Iva Iwkowa (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Jadowniczanka II Jadowniki (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S), Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Jadowniczanka Jadowniki (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Jadowniczanka Jadowniki (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Jadowniczanka Jadowniki (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2021/2022
Jastrząb Łoniowa (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Jedność Paleśnica (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2021/2022
Jedność Paleśnica (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Jedność Paleśnica (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.2
Sezony:
2020/2021
Kłos Łysa Góra (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Kłos Łysa Góra (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Kłos Łysa Góra (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2021/2022
Korona Niedzieliska (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S), Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
LKS Uszew (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
LKS Uszew (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
MOKSiR Piast Czchów (Ż) Ligi:
Brzeska Liga ŻAKÓW (Ż)
Sezony:
Wiosna 2021
Naprzód Sobolów (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Olimpia Bucze (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Olimpia Bucze (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Olimpia Bucze (Ż) Ligi:
Brzeska Liga ŻAKÓW (Ż)
Sezony:
Wiosna 2021
Olimpia II Bucze (Ż) Ligi:
Brzeska Liga ŻAKÓW (Ż)
Sezony:
Wiosna 2021
Olimpia Kąty (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Olimpia Wojnicz (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2021/2022
Olimpia Wojnicz (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.2
Sezony:
2021/2022
Orlik Szczurowa (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Orzeł Dębno (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Orzeł Dębno (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Orzeł Dębno (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Orzeł II Dębno (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Orzeł II Dębno (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Orzeł Lewniowa (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Orzeł Stróże (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Pagen Gnojnik (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Pagen Gnojnik (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021
Pagen Gnojnik (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Pagen Gnojnik (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Piast Czchów (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Piast Czchów (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Pogoń Biadoliny Radłowskie (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Pogórze Gwoździec (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Poręba Spytkowska (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Poręba Spytkowska (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Raba Książnice (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1
Sezony:
2021/2022
Raba Książnice (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Rylovia Rylowa (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Rylovia Rylowa (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Rylovia Rylowa (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Rylovia Rylowa (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Sokół Borzęcin (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Sokół Borzęcin (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Sokół Borzęcin (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2020/2021
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021
Sokół Maszkienice (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1, MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Sokół Maszkienice (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Sokół Maszkienice (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Spółdzielca Grabno (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S), Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Strażak II Mokrzyska (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Strażak Mokrzyska (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Strażak Mokrzyska (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Temida Złota (J) Ligi:
JUNIOR
Sezony:
2020/2021
Temida Złota (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S), Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Tymon Tymowa (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
UKS AP Champions Brzesko (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
UKS AS Elita Brzesko (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021
Victoria Bielcza (M) Ligi:
MŁODZIK gr.1
Sezony:
2021/2022
Victoria Bielcza (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Victoria Bielcza (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.1
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Victoria Porąbka Uszewska (S) Ligi:
Klasa A KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
Victoria Słomka Gawłów (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Wiślanie Wola Przemykowska (S) Ligi:
Klasa B KEEZA (S)
Sezony:
2020/2021, 2021/2022
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (S) Ligi:
Klasa OKRĘGOWA KEEZA (S)
Sezony:
2021/2022
Zubello Iwkowa (M) Ligi:
MŁODZIK gr.2
Sezony:
2020/2021
Zubello Iwkowa (T) Ligi:
TRAMPKARZ gr.2
Sezony:
2020/2021, 2021/2022