Klasa B

Klasa B KEEZA – 2020/2021

Pliki do pobrania

Tabela

MceDrużynaMZRPPkt
1Temida Złota (S)14112135
2Wiślanie Wola Przemykowska (S)13101231
3Jastrząb Łoniowa (S)1380524
4Błękitni Przyborów (S)1361619
5CANPACK II Okocimski Brzesko (S)1441913
6Orlik Szczurowa (S)1332811
6Orzeł Lewniowa (S)1332811
8Orzeł Stróże (S)1331910

Terminarz

Kolejka 1
DataGospodarzeWynikiGoście
Temida Złota (S)Błękitni Przyborów (S)
Orzeł Stróże (S)CANPACK II Okocimski Brzesko (S)
Orzeł Lewniowa (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Orlik Szczurowa (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Kolejka 2
DataGospodarzeWynikiGoście
Jastrząb Łoniowa (S)Orlik Szczurowa (S)
Temida Złota (S)Orzeł Stróże (S)
CANPACK II Okocimski Brzesko (S)Orzeł Lewniowa (S)
Błękitni Przyborów (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Kolejka 3
DataGospodarzeWynikiGoście
Orzeł Stróże (S)Błękitni Przyborów (S)
Orzeł Lewniowa (S)Temida Złota (S)
Orlik Szczurowa (S)CANPACK II Okocimski Brzesko (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Kolejka 4
DataGospodarzeWynikiGoście
CANPACK II Okocimski Brzesko (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Temida Złota (S)Orlik Szczurowa (S)
Orzeł Stróże (S)Orzeł Lewniowa (S)
Błękitni Przyborów (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Kolejka 5
DataGospodarzeWynikiGoście
Jastrząb Łoniowa (S)CANPACK II Okocimski Brzesko (S)
Orzeł Lewniowa (S)Błękitni Przyborów (S)
Orlik Szczurowa (S)Orzeł Stróże (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Temida Złota (S)
Kolejka 6
DataGospodarzeWynikiGoście
Temida Złota (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Orzeł Stróże (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Orzeł Lewniowa (S)Orlik Szczurowa (S)
Błękitni Przyborów (S)CANPACK II Okocimski Brzesko (S)
Kolejka 7
DataGospodarzeWynikiGoście
Jastrząb Łoniowa (S)Orzeł Stróże (S)
Orlik Szczurowa (S)Błękitni Przyborów (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Orzeł Lewniowa (S)
CANPACK II Okocimski Brzesko (S)Temida Złota (S)
Kolejka 8
DataGospodarzeWynikiGoście
Jastrząb Łoniowa (S)Orzeł Lewniowa (S)
Błękitni Przyborów (S)Temida Złota (S)
CANPACK II Okocimski Brzesko (S)Orzeł Stróże (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Orlik Szczurowa (S)
Kolejka 9
DataGospodarzeWynikiGoście
Orzeł Stróże (S)Temida Złota (S)
Orzeł Lewniowa (S)CANPACK II Okocimski Brzesko (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Błękitni Przyborów (S)
Orlik Szczurowa (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Kolejka 10
DataGospodarzeWynikiGoście
Jastrząb Łoniowa (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Błękitni Przyborów (S)Orzeł Stróże (S)
Temida Złota (S)Orzeł Lewniowa (S)
CANPACK II Okocimski Brzesko (S)Orlik Szczurowa (S)
Kolejka 11
DataGospodarzeWynikiGoście
Wiślanie Wola Przemykowska (S)CANPACK II Okocimski Brzesko (S)
Jastrząb Łoniowa (S)Błękitni Przyborów (S)
Orlik Szczurowa (S)Temida Złota (S)
Orzeł Lewniowa (S)Orzeł Stróże (S)
Kolejka 12
DataGospodarzeWynikiGoście
Błękitni Przyborów (S)Orzeł Lewniowa (S)
Temida Złota (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)
Orzeł Stróże (S)Orlik Szczurowa (S)
CANPACK II Okocimski Brzesko (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Kolejka 13
DataGospodarzeWynikiGoście
Jastrząb Łoniowa (S)Temida Złota (S)
CANPACK II Okocimski Brzesko (S)Błękitni Przyborów (S)
Wiślanie Wola Przemykowska (S)Orzeł Stróże (S)
Orlik Szczurowa (S)Orzeł Lewniowa (S)
Kolejka 14
DataGospodarzeWynikiGoście
Temida Złota (S)CANPACK II Okocimski Brzesko (S)
Błękitni Przyborów (S)Orlik Szczurowa (S)
Orzeł Stróże (S)Jastrząb Łoniowa (S)
Orzeł Lewniowa (S)Wiślanie Wola Przemykowska (S)