Klasa A

Klasa A KEEZA – 2020/2021

Pliki do pobrania

Tabela

MceDrużynaMZRPB+B-B+/-Pkt
1Korona Niedzieliska (S)24222095217468
2Jedność Paleśnica (S)24164484325252
3Tymon Tymowa (S)23144578314746
4Spółdzielca Grabno (S)2312384642439
5Victoria Porąbka Uszewska (S)2311575042838
6LKS Uszew (S)23114870561437
7Iva Iwkowa (S)2496959451433
8Pagen Gnojnik237973435-130
9Kłos Łysa Góra (S)2493125048230
10Victoria Bielcza (S)2283115057-727
11Pogórze Gwoździec (S)2365124973-2423
12Jadowniczanka II Jadowniki (S)2354143486-5219
13Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)2353153876-3818
14Grom Sufczyn (S)2336142664-3815
15Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)2335151974-5514

Terminarz

Kolejka 1
DataGospodarzeWynikiGoście
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Korona Niedzieliska (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)LKS Uszew (S)
Pogórze Gwoździec (S)Pagen Gnojnik
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Jedność Paleśnica (S)
Victoria Bielcza (S)Grom Sufczyn (S)
Spółdzielca Grabno (S)Kłos Łysa Góra (S)
Tymon Tymowa (S)Iva Iwkowa (S)
Kolejka 2
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Pagen Gnojnik
Korona Niedzieliska (S)Pogórze Gwoździec (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Victoria Bielcza (S)
Grom Sufczyn (S)Tymon Tymowa (S)
Jedność Paleśnica (S)Spółdzielca Grabno (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Kłos Łysa Góra (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Kolejka 3
DataGospodarzeWynikiGoście
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Jedność Paleśnica (S)
Pogórze Gwoździec (S)Kłos Łysa Góra (S)
Victoria Bielcza (S)LKS Uszew (S)
Tymon Tymowa (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Iva Iwkowa (S)
Spółdzielca Grabno (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Pagen GnojnikKorona Niedzieliska (S)
Kolejka 4
DataGospodarzeWynikiGoście
Grom Sufczyn (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
LKS Uszew (S)Korona Niedzieliska (S)
Kłos Łysa Góra (S)Pagen Gnojnik
Iva Iwkowa (S)Spółdzielca Grabno (S)
Victoria Bielcza (S)Tymon Tymowa (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Jedność Paleśnica (S)Pogórze Gwoździec (S)
Kolejka 5
DataGospodarzeWynikiGoście
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Iva Iwkowa (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Spółdzielca Grabno (S)Grom Sufczyn (S)
Pagen GnojnikJedność Paleśnica (S)
Korona Niedzieliska (S)Kłos Łysa Góra (S)
Pogórze Gwoździec (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Tymon Tymowa (S)LKS Uszew (S)
Kolejka 6
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Kłos Łysa Góra (S)
Iva Iwkowa (S)Pogórze Gwoździec (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Spółdzielca Grabno (S)
Victoria Bielcza (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Pagen Gnojnik
Jedność Paleśnica (S)Korona Niedzieliska (S)
Grom Sufczyn (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Kolejka 7
DataGospodarzeWynikiGoście
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Korona Niedzieliska (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Tymon Tymowa (S)
Spółdzielca Grabno (S)Victoria Bielcza (S)
Pogórze Gwoździec (S)Grom Sufczyn (S)
Pagen GnojnikIva Iwkowa (S)
Kłos Łysa Góra (S)Jedność Paleśnica (S)
Kolejka 8
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Jedność Paleśnica (S)
Iva Iwkowa (S)Korona Niedzieliska (S)
Grom Sufczyn (S)Pagen Gnojnik
Victoria Porąbka Uszewska (S)Pogórze Gwoździec (S)
Victoria Bielcza (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Kłos Łysa Góra (S)
Tymon Tymowa (S)Spółdzielca Grabno (S)
Kolejka 9
DataGospodarzeWynikiGoście
Pagen GnojnikVictoria Porąbka Uszewska (S)
Korona Niedzieliska (S)Grom Sufczyn (S)
Kłos Łysa Góra (S)Iva Iwkowa (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Tymon Tymowa (S)
Jedność Paleśnica (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)LKS Uszew (S)
Pogórze Gwoździec (S)Victoria Bielcza (S)
Kolejka 10
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Korona Niedzieliska (S)
Victoria Bielcza (S)Pagen Gnojnik
Iva Iwkowa (S)Jedność Paleśnica (S)
Grom Sufczyn (S)Kłos Łysa Góra (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Spółdzielca Grabno (S)
Tymon Tymowa (S)Pogórze Gwoździec (S)
Kolejka 11
DataGospodarzeWynikiGoście
Spółdzielca Grabno (S)LKS Uszew (S)
Pagen GnojnikTymon Tymowa (S)
Korona Niedzieliska (S)Victoria Bielcza (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Kłos Łysa Góra (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Iva Iwkowa (S)
Jedność Paleśnica (S)Grom Sufczyn (S)
Kolejka 12
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Iva Iwkowa (S)
Victoria Bielcza (S)Kłos Łysa Góra (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Pogórze Gwoździec (S)
Spółdzielca Grabno (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Tymon Tymowa (S)Korona Niedzieliska (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Jedność Paleśnica (S)
Grom Sufczyn (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Kolejka 13
DataGospodarzeWynikiGoście
Pogórze Gwoździec (S)Spółdzielca Grabno (S)
Pagen GnojnikStart 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Kłos Łysa Góra (S)Tymon Tymowa (S)
Iva Iwkowa (S)Grom Sufczyn (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Jedność Paleśnica (S)Victoria Bielcza (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)LKS Uszew (S)
Kolejka 14
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Grom Sufczyn (S)
Spółdzielca Grabno (S)Pagen Gnojnik
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Pogórze Gwoździec (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Iva Iwkowa (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Korona Niedzieliska (S)
Tymon Tymowa (S)Jedność Paleśnica (S)
Victoria Bielcza (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Kolejka 15
DataGospodarzeWynikiGoście
Pagen GnojnikSokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Korona Niedzieliska (S)Spółdzielca Grabno (S)
Iva Iwkowa (S)Victoria Bielcza (S)
Grom Sufczyn (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Kłos Łysa Góra (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Pogórze Gwoździec (S)LKS Uszew (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Tymon Tymowa (S)
Kolejka 16
DataGospodarzeWynikiGoście
Kłos Łysa Góra (S)Spółdzielca Grabno (S)
LKS Uszew (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Iva Iwkowa (S)Tymon Tymowa (S)
Jedność Paleśnica (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Korona Niedzieliska (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Pagen GnojnikPogórze Gwoździec (S)
Grom Sufczyn (S)Victoria Bielcza (S)
Kolejka 17
DataGospodarzeWynikiGoście
Pogórze Gwoździec (S)Korona Niedzieliska (S)
Victoria Bielcza (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Kłos Łysa Góra (S)
Pagen GnojnikLKS Uszew (S)
Spółdzielca Grabno (S)Jedność Paleśnica (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Tymon Tymowa (S)Grom Sufczyn (S)
Kolejka 18
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Victoria Bielcza (S)
Jedność Paleśnica (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Korona Niedzieliska (S)Pagen Gnojnik
Iva Iwkowa (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Kłos Łysa Góra (S)Pogórze Gwoździec (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Tymon Tymowa (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Spółdzielca Grabno (S)
Kolejka 19
DataGospodarzeWynikiGoście
Korona Niedzieliska (S)LKS Uszew (S)
Pagen GnojnikKłos Łysa Góra (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Spółdzielca Grabno (S)Iva Iwkowa (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Grom Sufczyn (S)
Tymon Tymowa (S)Victoria Bielcza (S)
Pogórze Gwoździec (S)Jedność Paleśnica (S)
Kolejka 20
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Tymon Tymowa (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Grom Sufczyn (S)Spółdzielca Grabno (S)
Iva Iwkowa (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Pogórze Gwoździec (S)
Jedność Paleśnica (S)Pagen Gnojnik
Kłos Łysa Góra (S)Korona Niedzieliska (S)
Kolejka 21
DataGospodarzeWynikiGoście
Pogórze Gwoździec (S)Iva Iwkowa (S)
Korona Niedzieliska (S)Jedność Paleśnica (S)
Kłos Łysa Góra (S)LKS Uszew (S)
Pagen GnojnikJadowniczanka II Jadowniki (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Victoria Bielcza (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Grom Sufczyn (S)
Spółdzielca Grabno (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Kolejka 22
DataGospodarzeWynikiGoście
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Korona Niedzieliska (S)
Grom Sufczyn (S)Pogórze Gwoździec (S)
Tymon Tymowa (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Victoria Bielcza (S)Spółdzielca Grabno (S)
Iva Iwkowa (S)Pagen Gnojnik
Victoria Porąbka Uszewska (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Jedność Paleśnica (S)Kłos Łysa Góra (S)
Kolejka 23
DataGospodarzeWynikiGoście
Pogórze Gwoździec (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Kłos Łysa Góra (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Korona Niedzieliska (S)Iva Iwkowa (S)
Pagen GnojnikGrom Sufczyn (S)
Spółdzielca Grabno (S)Tymon Tymowa (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Victoria Bielcza (S)
Jedność Paleśnica (S)LKS Uszew (S)
Kolejka 24
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Victoria Bielcza (S)Pogórze Gwoździec (S)
Grom Sufczyn (S)Korona Niedzieliska (S)
Iva Iwkowa (S)Kłos Łysa Góra (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Pagen Gnojnik
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Jedność Paleśnica (S)
Tymon Tymowa (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Kolejka 25
DataGospodarzeWynikiGoście
Pagen GnojnikVictoria Bielcza (S)
Kłos Łysa Góra (S)Grom Sufczyn (S)
Korona Niedzieliska (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Spółdzielca Grabno (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)LKS Uszew (S)
Jedność Paleśnica (S)Iva Iwkowa (S)
Pogórze Gwoździec (S)Tymon Tymowa (S)
Kolejka 26
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Spółdzielca Grabno (S)
Victoria Bielcza (S)Korona Niedzieliska (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Kłos Łysa Góra (S)
Iva Iwkowa (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Grom Sufczyn (S)Jedność Paleśnica (S)
Tymon Tymowa (S)Pagen Gnojnik
Kolejka 27
DataGospodarzeWynikiGoście
Iva Iwkowa (S)LKS Uszew (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Grom Sufczyn (S)
Jedność Paleśnica (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Kłos Łysa Góra (S)Victoria Bielcza (S)
Korona Niedzieliska (S)Tymon Tymowa (S)
Pogórze Gwoździec (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Spółdzielca Grabno (S)
Kolejka 28
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Grom Sufczyn (S)Iva Iwkowa (S)
Victoria Bielcza (S)Jedność Paleśnica (S)
Spółdzielca Grabno (S)Pogórze Gwoździec (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Pagen Gnojnik
Tymon Tymowa (S)Kłos Łysa Góra (S)
Kolejka 29
DataGospodarzeWynikiGoście
Iva Iwkowa (S)Victoria Porąbka Uszewska (S)
Jadowniczanka II Jadowniki (S)Victoria Bielcza (S)
Pagen GnojnikSpółdzielca Grabno (S)
Grom Sufczyn (S)LKS Uszew (S)
Korona Niedzieliska (S)Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)
Pogórze Gwoździec (S)Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)
Jedność Paleśnica (S)Tymon Tymowa (S)
Kolejka 30
DataGospodarzeWynikiGoście
LKS Uszew (S)Pogórze Gwoździec (S)
Sokół II Maszkienice-Iskra Łęki (S)Pagen Gnojnik
Spółdzielca Grabno (S)Korona Niedzieliska (S)
Start 77 Biadoliny Szlacheckie (S)Kłos Łysa Góra (S)
Tymon Tymowa (S)Jadowniczanka II Jadowniki (S)
Victoria Bielcza (S)Iva Iwkowa (S)
Victoria Porąbka Uszewska (S)Grom Sufczyn (S)